Швидке схуднення ніг

Обгортання для схуднення ніг саме цю процедуру, в наш час, може запропонувати кожному відвідувачу, будь-який салон краси. Для здійснення цього процесу потрібно нанесення спеціального складу, обертання поліетиленом і занурення в спа-капсулу. Звичайно ж, Вам доведеться викласти чималі кошти за цей процес в салоні краси. Можна істотно заощадити фінанси шляхом проведення обгортання для схуднення ніг в домашніх умовах.

Ефективні обгортання для схуднення ніг

Правильний склад – це головний момент в проведенні обгортання ніг. У домашніх умовах можна приготувати кілька складів самостійно.

 • Мед і кориця

Даний склад, як правило, застосовують в боротьбі з целюлітом, він вважається ефективним спалювачем жиру. Компоненти необхідно брати в рівних частинах, а їх кількість розраховується відповідно до обсягу ваших ніжок. Правильна суміш повинна бути тільки в’язкої консистенції. Щоб її досягти, можна розбавляти компоненти декількома крапельками оливкової олії.

 • Натуральний мед, імбир і масло грейпфрута

Такий склад, як і попередній, дуже часто застосовується в битві з целюлітом. Не більше 7 крапельок такого масла необхідно розмішати з натуральним медом і додати, як мінімум, ложку меленого імбиру.

 • Гірчична процедура
Читайте також:  Трав'яна дієта на 5 днів

Терпіти цю процедуру зможе не кожна представниця прекрасної статі. По ходу процесу такого обгортання відчувається неймовірне печіння. Для приготування суміші необхідно гірчицю перемішати з ефірною олією.

У Вас чутлива шкіра? У такому випадку від цієї процедури краще відмовитися.

 • Обгортання з блакитною глиною

Для проведення даної процедури нам буде потрібна звичайна вода і блакитна глина. Перемішуємо компоненти до стану сметани і залишаємо на 30 хвилин.

 • Використовуємо водорості для схуднення ніг

Прямуємо в найближчу аптеку для придбання меленої ламінарії, потім додаємо до неї масло і чекаємо близько 20 хвилин. Суміш готова, тепер можна наносити.

 • Кавове обгортання

Змішується масло оливкове і кава мелена.

 • Масляні процедури для схуднення ніг

У цьому способі, за основу потрібно взяти оливкову або кокосову олію. Також додати не більше 7 крапельок масел з цитрусових. Суміш готова до застосування.

 • Шоколадні обгортання

Для приготування суміші, необхідно перемішати компоненти: какао, оливкову олію. На свій розсуд, додаємо корицю.

процедури для схуднення ніг
Обгортання можна робити самостійно

Кожен з цих варіантів гарантує зменшення стегон до 3 сантиметрів вже після першого застосування процедури. Проведення процесу не передбачає особливих навичок, але займе не менш як 2 години вільного часу.

Читайте також:  Трав'яна дієта на 5 днів

Порядок дій при обгортанні для схуднення ніг

Список необхідних маніпуляцій:

 1. Приймаємо душ і використовуємо очищуючий скраб на проблемних ділянках.
 2. Ретельно витираємо і чекаємо кілька хвилин.
 3. Тепер приступаємо до нанесення суміші на проблемні ділянки тіла, шар при цьому не повинен перевищувати 5 мм.
 4. Після нанесення суміші починаємо обгортання поліетиленом.
 5. Після завершення процесу обгортання поліетиленом, необхідно лягти під дуже теплу ковдру і розслабитися годинки на 2.
 6. По закінченню часу, знімаємо поліетилен, змиваємо суміш.

Ось і всі правила, яких необхідно дотримуватися при проведенні обгортання для схуднення ніг. Повний курс складається з 10, максимум 12 процедур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *